REKORDY DOZP 11 lat aktualizacja:  29.12.2017 pływalnia 25m
RP aktualny Rekord Polski
RP były Rekord Polski      
DZIEWCZĘTA
DOWOLNY
50 m. 0.28,85  RP Agnieszka Burdelak  91 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2002.12.14 Brzeg Dolny x
100 m. 1.03,03  RP Agnieszka Burdelak  91 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2002.12.13 Brzeg Dolny x
1.14,51 Justyna Mazurek  84 Juvenia Wrocław 1995.11.19 Wrocław
200 m. 2.17,06  RP Agnieszka Burdelak  91 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2002.12.14 Brzeg Dolny x
400 m. 4.48,19  RP Agnieszka Burdelak  91 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2002.12.14 Brzeg Dolny x
5.51,19 Dorota Janusz  82 Juvenia Wrocław 1993.11.13 Wrocław
800 m. 9.49,78  RP Agnieszka Burdelak  91 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2002.12.13 Brzeg Dolny x
KLASYCZNY
50 m. 0:38,29 Oliwia Sikorska Juvenia Wrocław Głogów 05.12.2015
0.38,57 Obajtek Aleksandra KS Rekin Świebodzice 2014.12.13 Nowa Ruda
0.39,05 Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów 2008.12.12 Nowa Ruda
100 m. 1.24,47 Obajtek Aleksandra KS Rekin Świebodzice 2014.12.13 Nowa Ruda
1.26,04 Zofia Raszczuk UKS Manta Jelcz-Laskowice 2013.11.30 Głogów
200 m. 3:03.65 Obajtek Aleksandra KS Rekin Świebodzice 2014-12-12 ZMO Nowa Ruda
3.07,75 Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2004.05.31 Wrocław
3.10,95 Adriana Butryn  82 Piast Głogów 1993.12.12 Głogów
GRZBIETOWY
50 m. 0.32,69  RP Agata Kwiatkowska  90 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2001.11.10 Jelenia Góra x
0.37,84 Małgorzata Ulańczyk  84 Juvenia Wrocław 1995.12.15 Wrocław
100 m. 1.11,95  RP Agata Kwiatkowska  90 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2001.12.08 Brzeg Dolny x
200 m. 2:40.81 Traczyk Justyna AWF Wrocław 2015 ZMO x
2.45,94 Piskorska Adela UKP Torpeda Oleśnica 2014-12-13 ZMO Nowa Ruda
2.47,14 Dominika Piekarz  99 Płetwal Polkowice 2010.12.18 Nowa Ruda
02:48,1 Beata Misztal 94 Śląsk Wrocław 2005.12.09 Brzeg Dolny
2.56,39 Małgorzata Ulańczyk  84 Juvenia Wrocław 1995.11.19 Wrocław
MOTYLKOWY
50 m. 0.32,80 Agnieszka Burdelak  91 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2002.12.08 Głogów x
0.34,74 Agnieszka Burdelak  91 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2002.06.01 Wrocław
100 m. 1.16,13 Katarzyna Zięba  97 MKS Rokita Brzeg Dolny 2008.12.31 Zielona Góra
1.18,28 Katarzyna Zięba  97 MKS Rokita Brzeg Dolny 2008.11.22 Rudna
1.18,79 Patrycja Pawlak  85 Śląsk Wrocław 1996.12.21 Zielona Góra
200 m. 2.35,12  RP Agnieszka Burdelak  91 UKS Manta Jelcz-Laskowice 2002.12.14 Brzeg Dolny x
ZMIENNY
100 m. 1.15,42 Liwia Bawolska KORAL Wrocław 2017-12-23 Oświęcim
1.16,20 Obajtek Aleksandra KS Rekin Świebodzice 2014.12.12 Nowa Ruda
1.16,42 Katarzyna Zięba  97 MKS Rokita Brzeg Dolny 2008.12.12 Nowa Ruda
1.16,71 Katarzyna Zięba  97 MKS Rokita Brzeg Dolny 2008.11.22 Rudna
1.18,14 Iga Haraf  95 MKS 9-tka Dzierżoniów 2006.06.01 Wrocław
1.19,41 Sylwia Sabik  92 Manta Jelcz-Laskowice 2003.05.31 Wrocław 
1.20,56 Joanna Gołębiowska  82 MKS 9-tka Dzierżoniów 1993.11.13 Wrocław
200 m. 2:43.85 Traczyk Justyna  AZS AWF Wrocław 2015.11.14 Wrocław
2.46,98 Traczyk Justyna  AZS AWF Wrocław 2015.10.24 Legnica
2.48,05 Katarzyna Zięba  97 MKS Rokita Brzeg Dolny 2008.09.28 Zielona Góra
2.50,01 Katarzyna Zięba  97 MKS Rokita Brzeg Dolny 2008.05.17 Głogów
2.53,80 Beata Misztal 94 Śląsk Wrocław 2005.12.09 Brzeg Dolny
400 m. 5.40,88 Katarzyna Zięba  97 MKS Rokita Brzeg Dolny 2008.12.13 Nowa Ruda
6.22,94 Karina Włostowska  91 MKS 11 Jelenia Góra 2002.12.14 Brzeg Dolny
SZTAFETY
DOWOLNY
4x50 2;07,40 Zuzanna Majchrzak UKS Koral Wrocław 2016-12-10 Nowa Ruda
Malwina Malaczewska
Maja Malaczewska
Amelia Krzywda
2.11,71 Milena Krupa Juvenia Wrocław 2015-10-24 Legnica
Justyna Borowiak
Julia Kamińska
Oliwia Sikorska
2.12,36 1. Katarzyna Buczkowska  96 UKS Shark Rudna 2007.12.01 Głogów
2. Wiktoria Antczak  96
3. Monika Grygorcewicz  96
4. Daria Więckowska  96
2.20,45 1. Alicja Bigos  95 Juvenia Wrocław 2006.12.09 Głogów
2. Monika Mosejko  95
3. Joanna Gronostajska  95
4. Agata Winnicka  95
4x100 5;14,90 Zuzanna Majchrzak UKS Koral Wrocław 2016-12-10 Nowa Ruda
Hanna Stawińska
Kinga Kamieniarz
Natalia Wójtowicz
ZMIENNY  
4x50 2;25,37 Krzywda Amelia UKS Koral Wrocław 2016-05-18 Nowa Ruda
Kamieniarz Kinga
Majchrzak Zuzanna
Malaczewska Malwina
2;27,74 Krzywda Amelia UKS Koral Wrocław 2016-05-14 Głogów
Kamieniarz Kinga
Majchrzak Zuzanna
Malaczewska Malwina
2.28,94 1. Katarzyna Buczkowska  96 UKS Shark Rudna 2007.12.02 Głogów
2. Wiktoria Antczak  96
3. Monika Grygorcewicz  96
4. Daria Więckowska  96
2.38,90 1. Dominika Olbert  95  Juvenia Wrocław 2006.12.09 Głogów
2. Klaudia Jakubowska  95
3. Izabela Góra  95
4. Natalia Salloum  95
4x100 5;21,03 Amelia Krzywda UKS Koral Wrocław 2016-12-10 Nowa Ruda
Kinga Kamieniarz
Zuzanna Majchrzak
Malwina Malaczewska
         
CHŁOPCY
DOWOLNY
50 m. 0.29,17 Amadeusz Kiełczewski  00 Śląsk Wrocław 2011.11.26 Nowa Ruda
0.29,70 Jan Luigi Andreose 98 AZS AWF Wrocław 2009.05.30 Nowa Ruda
0.29,88 Borys Salik  97 UKS Atol Oleśnica 2008.12.12. Nowa Ruda
0.30,40 Maciej Rudnicki  96 Śląsk Wrocław  2007.12.01 Głogów
0.31,13 Jarosław Jach  94  9-tka Dzierżoniów  2005.12.10 Brzeg Dolny
0.31,37 Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2004.05.30 Wrocław
100 m. 1.03,63 Amadeusz Kiełczewski  00 Śląsk Wrocław 2011.12.11 Głogów
1.06,10 Piotr Karpeta  87  Śląsk Wrocław  1998.12.11 Opole
1.09,97 Tomasz Nietubyć  82 Juvenia Wrocław 1993.11.14 Wrocław
200 m. 2.16,43 Dominik Maziaż  91  MKS Piast Głogów  2002.03.08 Myślenice x
2.29,38 Tomasz Nietubyć  82 Juvenia Wrocław 1993.11.13 Wrocław
400 m. 4.54,91 Amadeusz Kiełczewski  00 Śląsk Wrocław 2011.11.18 Wrocław
4.59,50 Michał Żyła  85  9-tka Dzierżoniów  1996.01.27 Radlin
5.16,75 Tomasz Nietubyć  82 Juvenia Wrocław 1993.11.27 Wrocław
800 m 10:10.53 Adam Zaremba Śląsk Wrocław 2016-12-09 Nowa Ruda
10:.40,03 Hyckowski Paweł KS Rekin Świebodzice 2014.12.12 Nowa Ruda
10.54,30 Radosław Girul  01 Śląsk Wrocław 2012.12.07 Nowa Ruda
. 11.23,54 Sebastian Słomiński  00 KS Rekin Świebodzice 2011.11.25 Nowa Ruda
11.41,25 Bartłomiej Komasiński  82 Juvenia Wrocław 1993.11.14 Wrocław
1500 m. 18.50,41 Dominik Maziaż  91 MKS Piast Głogów 2002.03.10 Myślenice
KLASYCZNY
50 m. 0.38,49 Rafał Siwicki  02 UKS Koral Wrocław 2013.12.07 Świdnica
0.38,67 Rafał Siwicki  02 UKS Koral Wrocław 2013.12.01 Głogów
0.38,78 Oskar Gawron  99 UKS Koral Wrocław 2010.12.18 Nowa Ruda
0.38,97 Bartosz Sadowy  95 Juvenia Wrocław 2006.12.10 Głogów
0.39,62 Aleksander Olender  94 Śląsk Wrocław 2005.12.10 Brzeg Dolny
0.42,38 Michał Anzorge  82 Juvenia Wrocław 1993.11.28 Wrocław
100 m. 1.25.12 Adam Kręcigłowa  89 Juvenia Wrocław 2000.12.09 Głogów x
200 m. 2.55,36 Rafał Kusto  99 UKS Orka Lubań 2010.12.17 Nowa Ruda  x
2.59,19 Sebastian Piaseczny  82 Piast Głogów 1993.12.12 Głogów
GRZBIETOWY
50 m. 0.33.85 Marcel Jaworski Śląsk Wrocław 2015 Świdnicka Gwiazdka
0.34,51 Filip Woliński 03 KS "Rekin" Świebodzice 2014.12.13 ZMO Nowa Ruda
0.34,79 Filip Woliński 03 KS "Rekin" Świebodzice 2013.12.14 Nowa Ruda
0.34,90 Robert Wilkowiecki  94 Manta Jelcz-Laskowice 2005.12.17 Opole
0.35,07 Jakub Jarosiński  94 Juvenia Wrocław 2005.12.10 Brzeg Dolny
100 m. 1.12,94 Robert Wilkowiecki  94 Manta Jelcz-Laskowice 2005.12.18 Opole
1.18,28 Piotr Karpeta   87 Śląsk Wrocław 1998.12.13 Opole
1,18,40 Artur Rybacki 64 Śląsk Wrocław 1975.12.15 Wrocław
1,19,00 Artur Rybacki 64 Śląsk Wrocław 1975.11.09 Warszawa
200 m. 2.34,67 Robert Wilkowiecki  94 Manta Jelcz-Laskowice 2005.12.17 Opole
2.35,89 Robert Wilkowiecki  94 Manta Jelcz-Laskowice 2005.12.09 Brzeg Dolny
2,46,50 Artur Rybacki 64 Śląsk Wrocław 1975.12.15 Wrocław
MOTYLKOWY
50 m. 0:32.49 Filip Woliński 03 KS "Rekin" Świebodzice 2014.12.12 ZMO Nowa Ruda
0:32.56 Filip Woliński 03 KS "Rekin" Świebodzice 2014-11-12 Rawicz
0.32,85 Filip Woliński 03 KS "Rekin" Świebodzice 2014.05.30 Nowa Ruda
0.32,88 Jakub Okupnik  98 Śląsk Wrocław 2009.12.06 Głogów
0.33,80 Krystian Smogorzewski  97 UKS „Gigant”  Wrocław 2008.05.30 Nowa Ruda
0.34,57 Tomasz Szaniec  94 Juvenia Wrocław 2005.12.10 Brzeg Dolny
100 m. 1.12,69 Jakub Okupnik  98 Śląsk Wrocław 2009.12.05 Głogów
1.16,64 Krystian Smogorzewski  97 UKS „Gigant”  Wrocław 2008.05.31 Nowa Ruda
1.16,75 Krystian Smogorzewski  97 MDK-F Gigant Wrocław 2008.05.17 Głogów
1.20,86 Mateusz Andrzejczak  94 Juvenia Wrocław 2005.05.28 Wrocław
1.21,83 Ireneusz Zmonarski  82 AZS AWF SP 50 Wrocław 1993.11.13. Wrocław
200 m. 2.47,70 Aleksy  Caliński Juvenia Wrocław Nowa Ruda 12.12.2015
2.52,37 Jakub Okupnik  98 Śląsk Wrocław 2009.12.18 Nowa Ruda
3.10,91 Sebastian Słomiński  00 KS Rekin Świebodzice 2011.11.26 Nowa Ruda
3.32,99 Bartłomiej Zalega  99 UKS Koral Wrocław 2010.12.18 Nowa Ruda
ZMIENNY
100 m. 1.12,99 Amadeusz Kiełczewski  00 Śląsk Wrocław 2011.11.25 Nowa Ruda
1.16,18 Jan Luigi Andreose 98 AZS AWF Wrocław 2009.05.29 Nowa Ruda
1.17,40 Robert Wilkowiecki  94 Manta Jelcz-Laskowice 2005.12.10 Brzeg Dolny
1.19,13 Piotr Urbaniak  82 9-tka Dzierżoniów 1993.11.13 Wrocław
200 m. 2.36,24 Amadeusz Kiełczewski  00 Śląsk Wrocław 2011.11.17 Wrocław x
2.49,44 Marcin Piekarski  95 Shark Rudna  2006.12.09 Głogów
2.52,92 Piotr Chudeusz  87 Śląsk Wrocław 1998.12.11 Opole
2.53,41 Tomasz Nietubyć  82 Juvenia Wrocław 1993.11.13 Wrocław
400 m. 5:47,04 Aleksy  Caliński Juvenia Wrocław Nowa Ruda 11.12.2015
6:00.83 Jachym Mciej KS "Rekin" Świebodzice 2014.12.12 ZMO Nowa Ruda
6.02,42 Jakub Okupnik  98 Śląsk Wrocław 2009.12.19 Nowa Ruda
6.18,63 Patryk Pietras 96  Rokita Brzeg Dolny 2007.12.15 Nowa Ruda
SZTAFETY CHŁOPCÓW
DOWOLNY
4x50 2.09.55 Adam Zaremba Śląsk Wrocław 2015 Świdnicka Gwiazdka
Wiktor Skliński
Wiktor Klekowski
Marcel Jaworski
2.11,82 1.Kamil  Buczkowski  96 UKS Shark Rudna 2007.12.01 Głogów
2. Damian Wertepy  96
3. Bartłomiej Taczański  96
4. Bartłomiej Świerzowski  96
2.14,48 1. Stanisław Wilczyński  95 Juvenia Wrocław 2006.12.09 Głogów
2. Wojciech Obuchowicz  95
3. Marcin Musiałowski  95
4. Bartosz Sadowy  95
4x100 5;21,99 Jakub Chołast UKS Koral Wrocław 2016-12-10 Nowa Ruda
Mateusz Lech
Krystian Jakubiak
Maciej Szczepaniak
ZMIENNY
4x50 2.25,35 1. Paweł Hyckowski, 2003 KS Rekin 2014-11-15 Rawicz
2. Maciej Jachym, 2003
3. Filip Woliński, 2003
4. Michał Pietrzak, 2003
2.27,22 1. Paweł Hyckowski, 2003 KS Rekin 2014-10-25 Kalisz
2. Maciej Jachym, 2003
3. Filip Woliński, 2003
4. Michał Pietrzak, 2003
2.27,24 1. Krzysztof Szymczak  96 Juvenia Wrocław 2007.12.01 Głogów
2. Bartłomiej Oczko  96
3. Tomasz Danielczyk  96
4. Rafał Szymczak  96
2.31,90 Rocznik 1995 Juvenia Wrocław 2006.12.10 Głogów
4x100 5;23,50 Maciej Szczepaniak UKS Koral Wrocław 2016-12-10 Nowa Ruda
Tomasz Orman
Mateusz Lech
Jakub Chołast