REKORDY DOZP 17 lat aktualizacja:  15.10.2017 pływalnia 25m
RP aktualny Rekord Polski
RP były Rekord Polski
DZIEWCZĘTA
DOWOLNY
50 m. 0.25,05  RP Agata Korc  86   Śląsk Wrocław 2002.04.06 Moskwa x
0.27,39 Dominika Przedpełska  80 Juvenia Wrocław 1996.12.06 Racibórz
100 m. 0.55,22  RP Agata Korc  86 Śląsk Wrocław  2002.03.17 Puławy x
0.55,29  RP Agata Korc  86 Śląsk Wrocław 2002.02.17 Puławy
0.59,31 Magdalena Bagińska  82 Juvenia Wrocław 1998.03.07 Koszalin
200 m. 2.02,31 Julia Nowak Śląsk Wrocław 2014-12-21 Ostrowiec
2.02,46 Magda Dyszkiewicz  81 Śląsk Wrocław 1998.03.26 Koszalin
400 m. 4.15,79 Magda Dyszkiewicz  81 Śląsk Wrocław 1998.03.26 Koszalin x
4.32,00 Dominika Przedpełska  80 Juvenia Wrocław 1995.03.11 Racibórz
800 m. 8.44,06 Magda Dyszkiewicz  81 Śląsk Wrocław 1998.03.27 Koszalin x
9.26,63 Dominika Przedpełska  80 Juvenia Wrocław 1995.03.12 Racibórz
1500 m 17.15,97 Anna Nita Śląsk Wrocław 2014-11-12 Ostrowiec
17.43,18 Beata Pożarowszczyk  91 Śląsk Wrocław 2008.11.27 Gorzów Wlkp.
18.04,57   Beata Pożarowszczyk  91 Śląsk Wrocław 2006.12.17 Kraków
KLASYCZNY
50 m. 0.30,62 Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów brak danych x
0.30,70 Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów 2013-12-19 OstrowiecŚw. x
0.30,77     Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów 2013.11.30 Poznań x
0.30,87   Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów 2013.11.09 Kraków
0.31,45   Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów 2012.12.19 Ostrowiec Św
0.31,91   Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów 2011.12.15 Poznań
0.32,78 Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2009.11.26 Gorzów Wielkopols
0.32,89 Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2009.01.30 Władysławowo
0.33,05 Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2008.01.18 Oświęcim
0.33,26   Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2007.11.10 Saint-Dizier
0.33,54 Agnieszka Bystrzycka  81 Juvenia Wrocław 1998.03.27 Koszalin
100 m. 1.07.14 Dominika Sztandera  97 Juvenia Wrocław 2014.12.21 Ostrowiec
1.07.39 Dominika Sztandera  97 Juvenia Wrocław 2014.05.04 Kraków
1.08,23 Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów 2013.12.01 Poznań x
1.08,55 Dominika Sztandera  97 MKS 9-tka Dzierżoniów 2013.03.10 Gliwice
1.08,88 Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2009.11.28 Gorzów Wielkopols
1.10,26 Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2009.02.01 Władysławowo
1.10,79  Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2008.01.20 Oświęcim
1.10,83 Agnieszka Bystrzycka  81 Juvenia Wrocław 1998.03.26 Koszalin
200 m. 2.26,55  Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2009.01.31 Władysławowo x
2.28,51    Paulina Szydło  92 Juvenia Wrocław  2008.11.28 Gorzów Wlkp.
2.29,78   Paulina Szydło  92 Juvenia Wrocław  2007.12.15 Nowa Ruda
2.30,78 Paulina Szydło  92 Juvenia Wrocław  2007.12.07 Leszno
2.32,24 Paulina Szydło  92 Juvenia Wrocław  2007.11.03 Poznań
2.32,70 Paulina Szydło  92 Juvenia Wrocław  2007.01.20 Katowice
2.33,46 Paulina Szydło  92 Juvenia Wrocław 2006.03.18 Opole
2.33,76 Agnieszka Bystrzycka  81 Juvenia Wrocław 1998.03.27 Koszalin
GRZBIETOWY
50 m. 0.27,44 RP   Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2010.12.03 Szczecin
0.28,68   Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.11.29 Gorzów Wlkp.
0.29,02 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.11.15 Wrocław
0.29,50 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław  2008.10.04 Wrocław
0.29,60 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław  2007.11.17 Wrocław
0.29,63 Agata Kwiatkowska  90 AZS AWF Wrocław 2004.11.27 Oświęcim
100 m. 0.58,75 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2010.12.02 Szczecin
0.59,01     Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2009.11.26 Gorzów Wielkopols
0.59,22  RP   Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2009.11.26 Gorzów Wielkopols
1.00,29   Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.11.28 Gorzów Wlkp.
1.01,69 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.11.27 Gorzów Wlkp.
1.01,98 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.11.27 Gorzów Wlkp.
1.02,81 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.11.16 Wrocław
1.02,89 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.01.20 Oświęcim
1.03,56 Agata Kwiatkowska  90 AZS-AWF Wrocław 2005.01.23 Ciechanów
1.05,93 Irmina Całus  79 Juvenia Wrocław 1994,.02.19 Leszno
200 m. 2.07,74   Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2009.11.29 Gorzów Wielkopols x
2.10,67 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2009.10.24 Łódź
2.12,18 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2009.01.30 Władysławowo
2.12,54 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.11.30 Gorzów Wielkopols
2.15,08 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.11.30 Gorzów Wielkopols
2.15,93 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.01.18 Oświęcim
2.17,17 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław  2007.11.03 Poznań
2.17,22 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław  2007.10.07 Wrocław
2.17,33 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław  2007.01.19 Kraków
2.17,34 Irmina Całus  79 Śląsk Wrocław 1995.12.04 Wrocław
MOTYLKOWY
50 m. 0.27,04 Agata Korc  86 Śląsk Wrocław 2002.07.30 Berlin x
0.28,95 Dominika Przedpełska  80 Juvenia Wrocław 1996.05.10 Racibórz
100 m. 1.00,66 Małgorzata Gembicka  85 Śląsk Wrocław 2002.11.28 Płock x
1.03,77 Dominika Przedpełska  80 Juvenia Wrocław 1995.12.03 Racibórz
200 m. 2.12,98 Małgorzata Gembicka  85 Śląsk Wrocław 2002.11.30 Płock x
2.18,14 Dominika Przedpełska  80 Juvenia Wrocław 1996.12.22 Spała
ZMIENNY
100 m. 1.02,58 Dominika Sztandera Juvenia Wrocław 2014-12-20 Ostrowiec
1.04,52 Agata Korc  86 Śląsk Wrocław 2002.10.20 Myślenice x
1.08,74 Agnieszka Bystrzycka  81 Juvenia Wrocław 1998.03.08 Gdańsk
200 m. 2.17,76 Dominika Sztandera Juvenia Wrocław 2014-11-23 poznań
2.19,77 Paulina Szydło  92 Juvenia Wrocław 2009.12.18 Nowa Ruda
2.19,83 Joanna Gołębiowska  82 9-tka Dzierżoniów 1997.02.22 Racibórz
400 m. 4.55,18 Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław  2009.12.19 Nowa Ruda x
5.01,55 Małgorzata Gembicka  85 Śląsk Wrocław 2000.03.17 Racibórz
5.08,74 Agnieszka Bystrzycka  81 Juvenia Wrocław 1998.03.14 Racibórz
SZTAFETY
DOWOLNY
4x50 1.53,88 Rocznik 91,92,93 Juvenia Wrocław 2007.05.20 Wrocław
4x100 4.04,59 rocznik 1994 Juvenia Wrocław 2009.11.15 Wrocław
4.04,76 1. Joanna Piętka  94 Juvenia Wrocław 2009.01.24 Nowa Ruda
2. Paulina Żelazna  94
3. Anna Sobko  94
4. Kinga Cichowska  94
4.07,48 1. Sara Skrzydło  93 Śląsk Wrocław 2008.01.19 Oświęcim
2. Edyta Stańczak  93
3. Weronika Paluszek  93
4. Katarzyna Karska  93
4x200 8.44,78 1. Paulina Żelazna  94 Śląsk Wrocław 2011.11.26 Nowa Ruda
2. Dominika Wróblewska  95
3. Beata Misztal  94
4. Iga Haraf  95
8.47,82 1. Sara Skrzydło  93 Śląsk Wrocław 2009.01.31 Władysławowo
2. Weronika Paluszek  93
3. Edyta Stańczak  93
4. Gracjana Skwira  93
8.59,45 1. Joanna Piętka  94 Juvenia Wrocław 2009.01.23 Nowa Ruda
2. Paulina Żelazna  94
3. Kinga Cichowska  94
4. Agata Pawlikowska  94
9.02,44 1. Weronika Paluszek  93 Śląsk Wrocław 2008.01.18 Oświęcim
2. Edyta Stańczak  93
3. Sara Skrzydło  93
4. Sara Panek  93
ZMIENNY
4x50 1.57,74 1. Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2009.11.28 Gorzów Wielkopolski
2. Kinga Cichowska  94
3. Paulina Szydło  92
4. Paulina Żelazna  94
2.03,98 1. Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2007.05.19 Wrocław
2. Paulina Szydło  92
3. Marta Dorosińska  91
4. Agata Litwin  92
4x100 4.15,94 1. Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2009.11.29 Gorzów Wielkopolski
2. Paulina Szydło  92
3. Kinga Cichowska  94
4. Paulina Żelazna  94
4.22,53 1. Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2008.12.12 Nowa Ruda
2. Paulina Szydło  92
3. Marta Dorosińska  91
4. Anna Świątkowska  93
4.30,57 1. Edyta Stańczak  93 Śląsk Wrocław 2008.01.20 Oświęcim
2. Weronika Paluszek  93
3. Sara Skrzydło  93
4. Sara Panek  93
4.31,09 1. Klaudia Naziębło  93 Juvenia Wrocław 2007.11.17 Wrocław
2. Paulina Szydło  92
3. Paulina Zatka  92
4. Małgorzata Grela  93
         
CHŁOPCY
DOWOLNY
50 m. 0.21,95 Jan Hołub  96 Śląsk Wrocław 2013-12-19 Ostrowiec Św
0.22,25 Jan Hołub  96 Śląsk Wrocław brak danych
0.22,31 Jan Hołub  96 Śląsk Wrocław 2013.11.30 Poznań
0.22,34  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.11.26 Gorzów Wlkp.
0.22,37  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.11.26 Gorzów Wlkp.
0.22,55  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.11.26 Gorzów Wlkp.
0.22,64  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.01.30 Władysławowo
0.23,11   Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.12.12 Nowa Ruda
0.23,13   Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.27 Gorzów Wlkp.
0.23,32   Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.16 Wrocław
0.23,51 Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.01.18 Oświęcim
0.23,62 Sebastian Ostrowski  89 Śląsk Wrocław 2006.01.27 Oświęcim
0.24,04 Marek Jaworowski  86 Juvenia Wrocław 2003.03.14 Oświęcim
0.24,93 Marek Jaworowski  86 Juvenia Wrocław 2002.11.16 Szczecin
100 m. 0,48,50 Jan Hołub  96 Śląsk Wrocław 2013-12-21 Ostrowiec Św
0.49,01  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.11.27 Gorzów Wlkp.
0.49,12  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.11.27 Gorzów Wlkp.
0.49,64   Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.28 Gorzów Wlkp.
0.49,79  Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.28 Gorzów Wlkp.
0.49,86  Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.16 Wrocław
0.50,57  Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.15 Wrocław
0.51,05  Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.10.11 Trutnov
0.51,20  Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.01.20 Oświęcim
0.51,29 Sebastian Ostrowski  89 Śląsk Wrocław 2006.01.29 Oświęcim
0.54,03 Marek Jaworowski  86 Juvenia Wrocław 2003.03.14 Oświęcim
0.54,25 Sebastian Hełka  83 Juvenia Wrocław 2000.03.18 Oświęcim
200 m. 1.46,94  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.11.29 Gorzów Wlkp. x
1.47,86  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.11.29 Gorzów Wlkp.
1.48,71   Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.10.11 Trutnov (Czechy)
1.50,36    Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.01.30 Władysławowo
1.50,79   Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.12.12 Nowa Ruda
1.51,30  Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.30 Gorzów Wlkp.(sztaf.)
1.51,91 Piotr Karpeta  87 Śląsk Wrocław 2004.10.16 Kraków
1.52,53 Piotr Karpeta  87 Śląsk Wrocław 2004.07.15 Lizbona
1.53,96 Piotr Karpeta  87 Śląsk Wrocław 2004.01.30 Oświęcim
1.59,97 Tomasz Nietubyć  82 Juvenia Wrocław 1997.03.14 Racibórz
400 m. 3.45,41 Maciej Kuświk  96  Śląsk Wrocław 2013-12-19 Ostrowiec Św
3.46,31  RP Maciej Kuświk  96  Śląsk Wrocław 2013.11.30 Poznań
3.48,14  RP Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2010.12.01 Szczecin
3.50,82 Filip Bujoczek  94 Śląsk Wrocław 2011.12.15 Poznań 
3.53,94 Michał Szuba  93 Śląsk Wrocław 2010.01.30 Gorzów Wlkp.
3.54,27   Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.01.31 Władysławowo
3.55,05   Michał Szuba  93 Śląsk Wrocław 2008.12.13  Nowa Ruda
3.55,77 Piotr Karpeta  87 Śląsk Wrocław 2004.10.24 Łódź
3.56,10 Piotr Karpeta  87 Śląsk Wrocław 2004.11.27 Oświęcim
4.01,50 Jarosław Bogucki Śląsk Wrocław 1995.03.17 Spała
800 m. 7.45,26 Maciek Kuświk 96 Śląsk Wrocław 2013-12-20 Ostrowiec Św.
7.56,58 Paweł Furtek  95 Śląsk Wrocław 2012.11.24 Poznań
7.58,41 Maciej Zoniuk  94 Śląsk Wrocław 2011.12.16 Poznań
8.03,14   Maciej Zoniuk  94 Śląsk Wrocław 2009.11.27 Gorzów Wlkp.
8.07,89   Michał Szuba  93 Śląsk Wrocław 2008.12.12  Nowa Ruda
8.25,05 Piotr Karpeta  87 Śląsk Wrocław 2004.10.23 Łódź
8.29,27 Jakub Jackowski  84 Śląsk Wrocław 2000.01.29 Oświęcim
9.08,45 Tomasz Nietubyć  82 Juvenia Wrocław 1996.11.24 Szczecin
1500 m. 15.06,97 Maciej Kuświk  96  Śląsk Wrocław 2013.12.01 Poznań
15.11,54 Paweł Furtek  95 Śląsk Wrocław 2012.11.24 Poznań
15.16,26 Michał Szuba  93 Śląsk Wrocław 2010.12.03 Szczecin
15.20,67 Paweł Furtek  95 Śląsk Wrocław 2011.11.25 Nowa Ruda
15.30,77   Maciej Zoniuk  94 Śląsk Wrocław 2008.11.14 Saint-Dizier
15.52,02 Dawid Rybiński  93 Śląsk Wrocław 2008.11.29 Gorzów Wlkp.
16.02,28    Michał Szuba  93 Śląsk Wrocław 2007.11.09 Saint-Dizier
16.06,22 Grzegorz Kruć  89 9-tka Dzierżoniów 2006.01.29 Oświęcim
KLASYCZNY
50 m. 0.28.19 Rafał Kusto Orka Luban 2016-03-11 Lubin
0.28.49 Jacek Arentewicz  97 UKS Shark Rudna 2014.12.20 Ostrowiec
0.28.78 Jacek Arentewicz  97 UKS Shark Rudna 2014.03.14 Opole
0.29,11 Jacek Arentewicz  97 UKS Shark Rudna 2013.11.30 Poznań x
0.29,23 Marcin Piekarski  95   UKS Shark Rudna 2012.03.16 Suwałki
0.29,29 Mateusz Szot  95 Śląsk Wrocław 2011.12.17 Poznań
0.29,37 Bartłomiej  Bogulski  92 Juvenia Wrocław 2009.01.30 Oświęcim
0.29,40 Sebastian Gardziej  90 Śląsk Wrocław 2007.01.26 Kozienice
0.29,78 Sebastian Gardziej  90 Śląsk Wrocław 2006.01.27 Płock
0.29,89 Michał Stasiaczek  84 Śląsk Wrocław 2000.03.19 Oświęcim
0.30,10 Łukasz Ptak  83 Juvenia Wrocław 2000.03.17 Oświęcim
100 m. 1.00,66 Jacek Arentewicz  97 UKS Shark Rudna 2014.12.18 Ostrowiec
1.01,76 Jacek Arentewicz  97 UKS Shark Rudna 2014.03.14 Opole
1.02,39 Jacek Arentewicz  97 MKS Piast Głogów 2013.12.01 Poznań x
1.03,17 Mateusz Nachtman  95 Śląsk Wrocław 2012.12.19 Ostrowiec Św.
1.03,26 Mateusz Szot  95 Śląsk Wrocław 2012.03.18 Suwałki
1.03,71 Bartosz Sadowy  95 Śląsk Wrocław 2011.12.15 Poznań
1.04,04 Sebastian Gardziej  90 Śląsk Wrocław 2007.01.28 Kozienice
1.04,41 Łukasz Ptak  83 Juvenia Wrocław 2000.03.19 Oświęcim
200 m. 2.08,64 Rafał Kusto Orka Luban 2016-03-12 Lubin
2.09,90 Jacek Arentewicz  97 UKS Shark Rudna 2014.12.21 Ostrowiec
2.12,83 Jacek Arentewicz  97 UKS Shark Rudna 2014.12.12 Nowa Ruda
2.13,69 Jacek Arentewicz  97 UKS Shark Rudna 2014.03.14 Opole
2.16,52 Mateusz Nachtman  95 Śląsk Wrocław 2012.12.22 Ostrowiec Św.
2.17,26 Marcin Piekarski  95   UKS Shark Rudna 2012.03.17 Suwałki
2.17,36 Marcin Piekarski  95   UKS Shark Rudna 2011.11.12 Łódź
2.19,74 Mikołaj Poźniak  87 Juvenia Wrocław 2004.01.30 Oświęcim
2.21,18 Mikołaj Poźniak  87 Juvenia Wrocław 2003.11.29 Leszno
2.21,86 Dawid Smoliński  85 Piast Głogów 2002.03.16 Oświęcim
2.23,66 Michał Stasiaczek  84 Śląsk Wrocław 2000.01.29 Oświęcim
GRZBIETOWY
50 m. 0.24,56  RP Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2009.11.27 Gorzów Wielkopolski
0.25,53 Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2009.11.27 Gorzów Wielkopolski
0.25,72   Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2008.12.13  Nowa Ruda
0.26,00 Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2008.11.27 Gorzów Wlkp. (sztaf.)
0.26,25 Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2008.10.26  Łódź
0.26,60 Andrzej Dubiel  87 9-tka Dzierżoniów 2004.11.13 Szczecin
0.27,08 Andrzej Dubiel  87 9-tka Dzierżoniów 2004.11.27 Oświęcim
0.27,37 Damian Krawiec Piast Głogów 1997.03.07 Spała
100 m. 0.53,41   Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2009.11.29 Gorzów Wielkopolski
0.53,81 Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2009.11.28 Gorzów Wielkopolski
0.55,58 Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2008.11.30 Gorzów Wlkp. 
0.55,95 Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2008.11.29 Gorzów Wlkp. 
0.56,99 Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2008.11.29 Gorzów Wlkp. 
0.57,22 Mateusz Chęciński  76 Śląsk Wrocław 1993.12.18 Spała
200 m. 2.01,71 Andrzej Dubiel  87 9-tka Dzierżoniów 2004.11.26 Oświęcim
02.02.2002 Mateusz Chęciński  76 Śląsk Wrocław 1993.12.10 Spała
MOTYLKOWY
50 m. 0.24,13 Mateusz Chaba Śląsk Wrocław 2013-12-22 Ostrowiec Sw. x
0.24,16 Mateusz Andrzejczak  94 Juvenia Wrocław 2011.12.18 Poznań 
0.24,57 Jakub Jończyk  92 Śląsk Wrocław 2009.11.29 Gorzów Wielkopolski
0.24,91 Bartłomiej  Bogulski  92 Juvenia Wrocław 2009.01.31 Oświęcim
0.24,96 Jacek Sokulski  91 Śląsk Wrocław 2008.11.30 Gorzów Wlkp.
0.25,22 Piotr Rzeczkowski  90 Gigant Wrocław 2006.12.09 Nowa Ruda
0.25,39 Dariusz Przybylski  76 Śląsk Wrocław 1993.04.04 Spała
100 m. 0.53,09 Mateusz Andrzejczak  94 Juvenia Wrocław 2011.12.15 Poznań 
0.54,46 Jacek Sokulski  92 Śląsk Wrocław 2008.11.27 Gorzów Wlkp.
0.54,84 Jacek Sokulski  92 Śląsk Wrocław 2008.11.27 Gorzów Wlkp.
0.55,87 Dariusz Przybylski  76 Śląsk Wrocław 1993.12.18 Spała
200 m. 1.56,96 Maciej Kuświk   96 Śląsk Wrocław 2013-12-21 OstrowiecŚw.
1.58,83 Maciej Kuświk   96 Śląsk Wrocław 2013.03.10 Kraków
1.59,18 Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2009.12.18 Nowa Ruda
2.05,53 Tomasz Kaczmarek Śląsk Wrocław 1993.12.17 Spała
ZMIENNY
100 m. 0.56,79 Filip Bujoczek  94 Śląsk Wrocław 2011.12.17 Poznań
0.57,63 Filip Bujoczek  94 Śląsk Wrocław 2011.11.25 Nowa Ruda
0.59,18 Filip Bujoczek  94 Śląsk Wrocław 2010.01.31 Puławy
0.59,36 Marek Jaworowski  86 Juvenia Wrocław 2003.11.30 Leszno
1.01,44 Piotr Hanisz  85 Śląsk Wrocław 2002.12.06 Opole
1.02,94 Marek Jaworowski  86 Juvenia Wrocław 2002.03.17 Puławy
200 m. 2.02,60 Jakub Chmielewski Śląsk Wrocław 2016-03-12 Lublin
2.02,60 Mateusz Nachtman  95 Śląsk Wrocław 2012.12.19 Ostrowiec Św.
2.05,84 Bartłomiej Kubkowski  95 Śląsk Wrocław 2012.03.17 Suwałki
2.06,20 Bartłomiej Kubkowski  95 Śląsk Wrocław 2011.12.15 Poznań
2.06,29 Mateusz Nachtman  95 Śląsk Wrocław 2011.11.26 Nowa Ruda
2.07,49 Filip Bujoczek  94 Śląsk Wrocław 2010.01.30 Puławy
2.07,87 Marek Jaworowski  86 Juvenia Wrocław 2003.11.29 Leszno
2.10,35 Piotr Hanisz  85 Śląsk Wrocław 2002.03.16 Oświęcim
400 m. 4.16,63 Jakub Chmielewski Śląsk Wrocław 2016-03-11 Lubin
4.19,33 Mateusz Nachtman  95 Śląsk Wrocław 2012.12.20 Ostrowiec Św
4.24,68 Mateusz Nachtman  95 Śląsk Wrocław 2012.03.16 Suwałki
4.26,43 Maciej Kuświk  96 Śląsk Wrocław 2011.12.16 Poznań
4.31,56 Dawid Rybiński  93 Śląsk Wrocław 2008.11.28 Gorzów Wlkp.
4.31,91 Piotr Hanisz  85 Śląsk Wrocław 2003.03.16 Oświęcim
4.33,56 Piotr Hanisz  85 Śląsk Wrocław 2002.03.16 Oświęcim
4.46,40 Tomasz Nietubyć  82 Juvenia Wrocław 1997.12.14 Spała
SZTAFETY
DOWOLNY
4x50 1.39,51 1. Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.05.24 Wrocław
2. Adrian Kłusek  93
3. Marek Stachowicz  92
4. Bartłomiej Bogulski  92
1.42,13 rocznik 1992/1993 Juvenia Wrocław 2007.05.20 Wrocław
4x100 3.19,88 RP 1. Bartłomiej Bogulski  92 Juvenia Wrocław 2009.11.28 Gorzów Wielkopolski
  2. Paweł Werner  93
3. Julian Soboń  92
4. Adrian Kłusek  93
3.21,29  RP 1. Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.29 Gorzów Wielkopolski
2. Bartłomiej Bogulski  92
3. Julian Soboń  92
4. Emil Bening  93
3.31,33   1. Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.10.12 Trutnov
2. Bartłomiej Bogulski  92
3. Emil Bening  93
4. Adrian Kłusek  93
3.33,11  1. Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2007.11.18 Wrocław
2. Emil Bening  93
3. Marek Stachowicz  92
4. Bartłomiej Bogulski  92
3.42,21 1. Jacek Sokulski  91 Śląsk Wrocław 2007.01.27 Katowice
2. Michał Prudlak  91
3. Dawid Stańczyk  91
4. Marek Klenk  91
3.42,55 1. Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2006.11.19 Wrocław
2. Bartłomiej Bogulski  92
3. Michał Krystyańczuk  92
4. Maciej Olenderek  92
4x200 7.21,93   1. Adrian Kłusek  93 Juvenia Wrocław 2009.11.29 Gorzów Wielkopolski
RP17,18 lat 2. Julian Soboń  92
3. Bartłomiej Bogulski  92
4. Paweł Werner  93
7.30,64  RP 1. Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.11.29 Gorzów Wielkopolski
2. Bartłomiej Bogulski  92
3. Julian Soboń  92
4. Emil Bening  93
7.59,08 1. Paweł Werner  93 Juvenia Wrocław 2008.01.18 Oświęcim
2. Emil Bening  93
3. Maciej Widanka  93
4. Adrian Kłusek  93
8.06,37   1. Michał Szuba  93 Śląsk Wrocław 2007.12.15 Nowa Ruda
2. Jędrzej Mieszkowski  94
3. Maciej Zoniuk  94
4. Dawid Rybiński  93
ZMIENNY
4x50 1.39,81  RP 1. Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2009.11.26 Gorzów Wielkopolski
2. Bartłomiej Bogulski  92
3. Mateusz Andrzejczak  94
4. Paweł Werner  93
1.41,88 RP 1. Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2008.11.27 Gorzów Wielkopolski
2. Bartłomiej Bogulski  92
3.Emil Bening  93
4. Paweł Werner  93
1.52,30 1. Paweł Werner  92 Juvenia Wrocław 2008.05.25 Wrocław
2. Bartłomiej Bogulski  92
3. Maciej Widanka  93
4. Adrian Kłusek  93
1.54,62 1. Paweł Werner  92 Juvenia Wrocław 2007.05.19 Wrocław 
2. Bartłomiej Bogulski  92
3. Mateusz Chojnacki  92
4. Maciej Olenderek  92
4x100 3.48,40 1. Julian Soboń  92 Juvenia Wrocław 2008.12.12 Nowa Ruda
2. Bartłomiej Bogulski  92
3.Emil Bening  93
4. Paweł Werner  93
04.02.1982 1. Paweł Werner  92 Juvenia Wrocław 2007.11.17 Wrocław
2. Bartłomiej Bogulski  92
3. Emil Bening  93
4.Marek Stachowicz  92